cadillac | קאדילק ישראל | קאדילק CT6

קאדילק CT6

ה CT6- הראשונה אי פעם, לוקחת את קאדילק למסע שמציב אמות מידה חדשות למצוינות. ה - CT6 משלבת טכנולוגיה מתקדמת עם עיצוב עוצר נשימה. מנוע ה-3.6 ליטר V6 משודך לארכיטקטורת רכב קלת משקל חדשה לחלוטין לחוויית נהיגה זריזה ובטוחה. כל נסיעה מעניקה רמות מרביות של נוחות ונוחיות לכל יושבי המכונית, עם מערכת שמע Bose Sound System הכוללת 10 רמקולים. התוצאה היא ביטוי נועז של שאפתנות.

החל מ -
554,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

לתיאום נסיעת מבחן: 3256*

או השאר פרטים

  • נושא:
  • שם:
  • *סוכנות מועדפת:
  • דואר אלקטרוני:
  • טלפון:  - 

עיצוב פנים

קאדילק CT6

חומרים משובחים ואיכות ייצור מעולה

כל אחד מהשילובים הפנימיים הזמינים, נבנה בקפידה כדי לייצר סביבה הוליסטית. השילובים מותאמים למרכיבי עיצוב פנימי כגון פריטים המיוצרים מסיבי פחמן ארוגים אקסקלוסיביים ודגשי כרום מגלוון, לקבלת תחושה עשירה אך מאופקת.

עיצוב חיצוני

קאדילק CT6

תאורת אוירה היקפית מקבלת פנים

כשמתקרבים בשעות החשיכה ל-CT6 Luxury, שדר בשלט הכניסה הפסיבית מפעיל את הפנסים הראשיים, התאורה במראות הצד ואת דגשי האור בידיות הדלתות. תאורה רכה זו משפרת את הראות סביב המכונית.

תאורת LED

מערכות האור האנכיות המרשימות, ממסגרות את מכסה תא המנוע, ומשלימות בצורה מושלמת את היציבה הנמוכה והארוכה. יחידות התאורה החדשניות כוללות פנסים ראשיים רב-תפקודיים עם תאורת LED מסוג Indirect Fire וכן תאורת נסיעה ביום ומהבהבי פנייה, הכלולים כולם במערכת קומפקטית אחת.

בטיחות

קאדילק CT6

מערכות בטיחות מתקדמות

זוג עיניים נוספות על הכביש. טכנולוגיית מניעת הפגיעה בהולכי הרגל, משתמשת במצלמה כדי לסרוק את הכביש מלפנים לנוכחות של הולכי רגל. אם המערכת מזהה הולך רגל, היא מפעילה סדרה של חיוויים והתראות, ובמידת הצורך מסוגלת גם לבלום את המכונית באופן אוטומטי כדי למנוע התנגשויות.

קאדילק CT6

מבט מעוף הציפור (Surround Vision)

מערכת Surround Vision מעניקה כיסוי נוסף באופן אוטומטי בעת שילוב להילוך אחורי או בזמן עמידה, באמצעות מבט ממעוף הציפור על המכונית ועל האזור הקרוב מסביב לה. מבט זה, המוקרן על צג מערכת Cadillac CUE , מסייע לצמצם את השטחים המתים ולהגביר את הערנות, ומסייע בעת כניסה ויציאה ממקומות צפופים.

קאדילק CT6

טכנולוגיה

צג מגע עם משטח מגע (touchpad)

צג המגע הקדמי הינו 10.2 אינץ' LCD, שמתוכנן לפעולה מהירה ונוחה, כולל הן משטח מגע והן כפתורי שליטה, המביאים את כל התפקודים של המכונית לקצות אצבעותיך.
מערכת Cadillac CUE מעניקה לבעל המכונית דרך חכמה ופשוטה לגישה
הן ל- Android* Auto- והן ל- Apple* CarPlay - ולתפקודים העיקריים של הסמארטפון כדוגמת ניווט, אנשי קשר, שליחת הודעות טקסט ללא מגע יד ועוד.

*בכפוף לזמינות המערכת בישראל

קאדילק CT6

טעינה אלחוטית של מכשירים סלולריים

וותר על הכבל והמשך להטעין. עם Wireless Charging במיקום נוח, ונרתיק לטעינת טלפון, אתה יכול לטעון את הטלפון התואם שלך כל זמן שהמנוע פועל.

* למכשירים תומכים

מראת מצלמה אחורית (Rear Camera Mirror)

טכנולוגיה ייחודית לקאדילק בה הנהג יכול להפעיל בנגיעה קלה את מראת המצלמה האחורית ולהזרים תמונות וידאו HD באמצעות המראה הפנימית עצמה. דבר זה מייצר מראה פתוח יותר המציע שדה ראייה טוב יותר ב-300% מאשר מראה פנימית רגילה. ובאותה הקלות שבה היא הופעלה, נגיעה קלה נוספת מחזירה את המראה הפנימית לתפקודה המסורתי.

קאדילק CT6
קאדילק CT6

מערכת למניעת תזוזה (Auto Vehicle Hold)

מערכת למניעת תזוזה מונעת מה-CT6 לזחול קדימה או אחורה כשהנהג מסיר את רגלו מדוושת הבלמים. היא מסייעת להפחית את העייפות בתנועה צפופה, ומשפרת את השליטה במדרון

קאדילק CT6

ביצועים

טכנולוגיית היתוך למסגרת ולחיבורים

ארכיטקטורת רכב חדשה, המקלה על משקל הרכב, נוצרה כדי להעניק רמות משופרות של שליטה, התנהגות כביש ויציבות. טכנולוגיות ההיתוך החדשניות משלבות 13 יציקות אלומיניום בלחץ גבוה עם פלדה בעלת חוזק גבוה למסגרת אחת, לאקוסטיקה שקטה יותר. טכנולוגיה זו תורמת לחיסכון בדלק ובמקביל, מעניקה התנהגות כביש מעולה ומדויקת.

קאדילק CT6

הנעה לכל הגלגלים

שליטה מיטבית ברכב בכל התנאים. מערכת ההנעה לכל הגלגלים (AWD), מבטיחה ביצועים מעולים יחד עם חיסכון בדלק. כמו כן, היא משפרת את ביצועי הזינוק ויכולת הפנייה, במיוחד במזג אוויר רטוב.

קאדילק CT6

CT6 - השלבים הבאים

קאדילק CT6
החל מ -
554,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

דגמים נוספים:

Cadillac CTS Sport Wagon Exterior

ATS sedan

Cadillac ATS V

ATS-V

CTS

CTS

XT5

XT5

CT6

CT6

Powered by IDEV