cadillac | קאדילק ישראל | קאדילק CTS-V

קאדילק CTS-V

בוא להבין מה המשמעות של סדאן בעלת ביצועים גבוהים: קאדילק CTS-V 2016 החדשה. הדור השלישי של סדרת V היא המכונית החזקה ביותר בהיסטוריה בת 112 השנים שלנו. היא משלבת עיצוב פונקציונאלי עם טכנולוגיה מתוחכמת. היא נבנתה כמכונית לביצועים בטוחים במסלול ולנהיגה יומיומית מעודנת, ומהווה את פסגת דגמי הביצועים של קאדילק.

החל מ -
624,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

לתיאום נסיעת מבחן: 3256*

או השאר פרטים

 • נושא:
 • שם:
 • *סוכנות מועדפת:
 • דואר אלקטרוני:
 • טלפון:  - 

ביצועים

ביצועים

מנוע V8 6.2 ליטר עם מגדש-על

640 כוחות סוס מרשימים ומומנט מרבי של 87.2 קג"מ יאיצו אותך מ-0 ל-97 קמ"ש תוך 3.7 שניות ומסוגלים להגיע למהירות מרבית של למעלה מ-320 קמ"ש על המסלול.  מנוע מעולה זה מצויד במגדש-על קומפקטי ויעיל עם נפח 1.7 ליטר מתוצרת חברת Eaton. הוא בעל להבים קטנים, כדי לאפשר טווח סל"ד מרבי גבוה יותר, וכן כדי לייצר דחף כבר בסל"ד נמוך.  בנהיגה יומיומית הכול פועל בצורה חלקה, עם הזרקה ישירה, טכנולוגיית תזמון שסתומים משתנה ברציפות וניהול דלק אקטיבי.

בלמים של Brembo

בלמי Brembo המאפשרים לך לרסן את המנוע רב העצמה באמינות ועקביות.

המנוע
תיבת הילוכים

התנהגות כביש מדויקת

מערכת Magnetic Ride Control מתאימה את עצמה לתנאי המשטח בקצב של 1,000 פעם בשנייה, לקבלת נסיעה חלקה יותר ולביצועים מרביים. דיפרנציאל מוגבל החלקה אלקטרוני משפר באופן אוטומטי את פיצול הביצועים בין הגלגלים האחוריים, וכך מאפשר נהיגה יציבה באמצע הפנייה והאצה מקסימאלית ביציאה ממנה, במרבית תנאי הכביש. הגה הכוח החשמלי עם יחס משתנה מתוצרת ZF מעניק תגובה מדויקת ותחושת ביטחון ושליטה ברכב במהירויות גבוהות. כל המערכות האלה פועלות במשולב כדי לוודא שחבילת טכנולוגיה חדשנית עומדת לרשותך לקבלת התנהגות כביש מדויקת

תיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים

CTS-V, שכווננה ונבחנה במסלול המרוצים, מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית 8 הילוכים שמעניקה החלפות הילוכים מהירות יחד עם ביצועים חלקים ומעודנים. כמו כן, ישנה אפשרות להחלפת הילוכים ידנית באמצעות מנופי החלפה על ההגה.

התנהגות כביש מדויקת
תיבת הילוכים

מתאים למירוצים

מתאים למירוצים

צמיגי Pilot Super Sport

צמיגי Pilot Super Sport שתוכננו וכווננו במיוחד עבור סדרה V, מעניקים אחיזה יוצאת מן הכלל בתנאי נהיגת ביצועים. במקביל, הרכב הסוליה מרובת התרכובות מעניק נוחות נסיעה מעולה ושחיקה מופחתת של מדרך הצמיג, הן ביומיום והן בנהיגת מסלול.

בקרת אחיזה מותאמת לביצועים

מערכת בקרת אחיזה מותאמת לביצועים, מעניקה לך אחיזת כביש ובקרת יציבות. התאם את המכונית לתנאים באמצעות חמישה מצבים שכווננו במיוחד למסלול: רטוב, יבש, ספורט 1, ספורט 2 או מרוצים.

צמיג
בקרת אחיזה מותאמת לביצועים

מערכת קירור המתאימה למסלול

פתחי כניסת אוויר גדולים בשבכה הקדמית ומתחת לשמשה הקדמית מזינים כמות גדולה יותר של אוויר לתוך המצנן בעל הקיבול הגדול ומחליפי חום רבים, לקבלת קירור מוגבר שמשמעותו -ביצועי נהיגה מרביים.

בקרת זינוק

עיצוב חוץ

שבכה קדמית בצורת V

ה-CTS-V החדשה מכריזה על הגעתה באמצעות שבכה קדמית בלעדית בצורת V עם דוגמת רשת, המפוצלת לחלק עליון וחלק תחתון. התכנון הפונקציונאלי שלה מכניס כמות גדולה יותר של אוויר למערכת הקירור, להשגת זרימת אוויר מרבית לקירור מנוע ה-V8 רב העצמה.

מכסה תא מנוע מסיבי פחמן

מכסה תא מנוע קל משקל, מעניק ל-CTS-V חלוקת משקל אופטימאלית ומראה מלוטש. פתח את מכסה המנוע ותוכל לגלות סיבי פחמן חשופים גם מתחתיו. בולטים לא פחות הם שכבה קדמית תחתונה, יציאת האוויר במכסה תא המנוע והספויילר, שתוכננו בצורה אווירודינמית. הם מפחיתים את כוח העילוי כדי לוודא שה-V שלך תהיה נטועה ויציבה היטב על הכביש.

שכבה קדמית
מכסה תא מנוע מסיבי פחמן

מאפיינים חיצוניים נוספים

מערכת של 4 צינורות מפלט מבשרת על בואך עם צלילי מנוע, וחישוקי אלומיניום 19 אינץ' קלי משקל מסדרה V משלבים אסרטיביות עם תפקוד.

מערכת הסאונד
  • קאדילק Ats-V
  • קאדילק Ats-V
  • קאדילק Ats-V
  • קאדילק Ats-V
  • קאדילק Ats-V
  בחר צבע:

עיצוב פנים

לוח מחוונים ניתן להתאמה

לוח המחוונים הניתן להתאמה אישית מאפשר לך להגדיר את תצוגת ה-HD 12.3 אינץ' באחד משלושה מצבים, כולל מצב ספורט כפי שמוצג בתמונה. והתצוגה העילית מאפשרת לך לצפות בנתוני המכונית שלך על גבי השמשה הקדמית מבלי להפנות את המבט מהכביש.

סגנון ייחודי

כשתחווה את חיפויי סיבי הפחם בגוון מט ואת דגשי העור, תדע שמדובר במכונית מסדרת V. ההגה בעל החישוק העבה שהפך לסימן היכר שלה, מוסיף לסטייל האלגנטי של ה-CTS-V.

גימור סיבי פחמן בחלל הפנימי
תצוגה עלית

מושבים ספורטיביים של Recaro

לרכב מושבי Recaro מכווני הביצועים, עם אפשרות ל- 16 כיוונים, חימום ואוורור, מצופי עור וחתימת V. המושבים שנוצרו בהשראת המרוצים שמים אותך במושב הנהג, הן מבחינת הנוחות והן מבחינת הביצועים.

מושבים ספורטיביים

טכנולוגיה

מצלמה בשבכה הקדמית

מערכת CurbView Camera ייחודית יכולה לסייע לך להגן על הגריל הקדמי של הרכב בעת החנייה. סייען חנייה אוטומטי מנחה אותך גם בתרחישים של חנייה במקביל ובמאונך.

מערכת שמע יוקרתית של BOSE

מערכת השמע BOSE Surround Sound כוללת 13 רמקולים וטכנולוגיית
Advanced Staging, חידוש שמייצר חוויית שמע עוטפת שמעניקה לך תחושה שאתה יושב באמצע השורה הראשונה באולם.

מצלמה פונה למדרכה
מערכת שמע יוקרתית של BOSE

CTS-V - השלבים הבאים

CTSV - השלבים הבאים
החל מ -
624,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

דגמים נוספים:

Cadillac CTS Sport Wagon Exterior

ATS sedan

Cadillac ATS V

ATS-V

CTS

CTS

XT5

XT5

CT6

CT6

Powered by IDEV