קאדילק CTS

ה-CTS החדשה מגדירה מחדש את הדברים שאי אפשר לחיות בלעדיהם. עיצוב מרשים, בפנים ובחוץ. ביצועים מלהיבים המתקבלים הודות לארכיטקטורה קלת משקל ומערכת הנעה חזקה. טכנולוגיה מתוחכמת שמגבירה את רמות הנוחות, הבטיחות והבידור. מכונית סאלון מעולה זו, המתוכננת לתפוס את מקומה בין המכוניות המובילות בעולם, מגלמת את מהות הפאר הספורטיבי.

לתיאום נסיעת מבחן: 3256*

או השאר פרטים

  • נושא:
  • שם:
  • *סוכנות מועדפת:
  • דואר אלקטרוני:
  • טלפון:  - 

ביצועים

משיכה לאספלט

שילוב של מנוע טורבו 2.0 ליטר עם 272 כ"ס למערכת הנעה אחורית המכווננת לביצועים וטכנולוגיית מומנט אקטיבי, הוא מתכון אידיאלי להנאה מנהיגה.

  • קאדילק CTS משיכה לאספלט

קשה להשגה

מנוע ה-2.0 ליטר המוגדש הוא בעל הספק מרשים של 272 כוח סוס ומומנט מרבי 36 קג"מ הזמינים בטווח אדיר שבין 1,700 ל-5,500 סל"ד. הוא משתלב בצורה מושלמת עם תיבת הילוכים בעלת 6 הילוכים ומייצר שפע של כוח זמין להאצות בכל מהירות.

כוח עצירה

זה אינו מקרי שההשראה לבלמי Brembo של ה-CTS החדשה לחלוטין מגיעה מהבלמים אותם ניתן למצוא במכוניות המרוץ המתוחכמות ביותר בעולם. בשילוב עם בקרת התנהגות הכביש המגנטית מרובת המצבים הזמינה כאופציה, הם מעניקים ביטחון מלא לנהג.

קאדילק CTS 2014 קשה להשגה
קאדילק CTS 2014 כוח עצירה

פנימי

מחוונים בעלי אישיות

צג ה-LCD בגודל 12.3 אינץ', הזמין כאופציה, ניתן להתאמה לאחת מארבע תצורות שונות המשלבות את נתוני הרכב המקובלים עם מערכות הניווט והבידור ותצוגה תלת-ממדית מדהימה.

מחזיקי ספלים שיודעים מתי להופיע

הכיסוי האלקטרוני המתוחכם של מחזיקי הספלים נפתח כאשר אתה רוצה להשתמש בהם, ומסתיר אותם כשאין לך יותר צורך בהם.

מחוונים בעלי אישיות
מחזיקי ספלים

המגע הנכון

ה-CTS מעניק כאופציה נוחות בכל מזג אוויר עם ריפודי עור עשירים ומושבים קדמיים מחוממים ומאווררים.


מחמם ידיים מהודר

גלגל ההגה המחומם הזמין כאופציה תורם לנוחות במזג אוויר קר.

המגע הנכון
מחמם ידיים מהודר

היופי מוצג לראווה

תאורת סביבה פנימית משופרת, הכלולה יחד עם ריפודי העור האופציונאליים, מדגישה את חיפויי לוח המכשירים והדלתות, ומאירה את ה-CTS החדשה כמו בית מפואר.


Cadillac CTS Sedan Door Panel

טכנולוגיה

קאדילק טכנולוגיה

טכנולוגיית חנייה של עידן החלל

כשהמכונית מצוידת בסייען החנייה האוטומטי הזמין כאופציה, היא מחפשת מקום חנייה מתאים ומכוונת את המכונית לתוכו בחנייה מקבילה כמעט ללא כל מאמץ, בעוד אתה מפעיל את ההילוכים, הבלמים ודוושת ההאצה לפי הצורך.

הדרך הטובה ביותר להאזין למוזיקה

קאדילק עשתה מאמצים רבים כדי להשקיט את תא הנוסעים, כולל שימוש במערכת ביטול רעשים אקטיבית של Bose®. מערכת זו מנטרת באופן רציף את רעשי מערכת ההינע ושולחת באמצעות הרמקולים תדרים מנוגדים שאינם נשמעים המסייעים בהפחתת רעשים אלה.

Cadillac CTS Sedan Center Display
להאזין למוזיקה

חיצוני

איזון מעולה

עם משקל עצמי נמוך להפליא, חלוקת משקל ביחס של כמעט 50:50 לפנים ולאחור ומרכז כובד נמוך, כל גרם של מכונית ביצועים זו מתוכנן להלהיב.

  • Cadillac CTS Sedan Driver Side Exterior

ספויילר אחורי משולב

הספויילר האחורי החלק המשולב תוכנן במיוחד כדי לנהל את זרימת האוויר בעלת החשיבות הקריטית בחלק האחורי של המכונית, כדי לקבל לחץ גדול יותר ותחושה של יציבות במהירויות גבוהות יותר.

חתימת תאורה

מוליכי אור עם נורות LED משולבים בפינות הקדמיות העליונות והתחתונות כדי להעניק תאורה לבנה חלקה. מוליכי האור משמשים כתאורת נסיעה ביום ומונעים את הצורך בפנסי ערפל.

Cadillac CTS Sedan Badge
Cadillac CTS Sedan Front Headlamps

בטיחות

קאדילק 2014 בטיחות
 
 
 

חבילת מודעות לנהג

חבילת המודעות לנהג כוללת את מערכת התראת תאונה קדמית, מערכת התראת שטח מת בצדדים, מערכת התראת תנועה חוצה מאחור, מערכת התראת סטייה מנתיב, מערכת התראת בטיחות על-ידי המושב, מצלמת מבט לאחור, מגבי שמשות אוטומטיים עם חיישן גשם Rainsense ופנסים ראשיים IntelliBeam.

  • Cadillac CTS Sedan Foresight Is 20/20

הצעד הבא ל CTS שלך

הצעד הבא לCTS שלך
החל מ -
384,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

דגמים נוספים:

Cadillac CTS Sport Wagon Exterior

ATS sedan

Cadillac ATS V

ATS-V

Cts-v

Cts-V

XT5

XT5

CT6

CT6

Powered by IDEV