cadillac | קאדילק ישראל | קאדילק XT5

קאדילק XT5

המצאנו את הגמישות מחדש. ה- XT5 תוכנן כדי לאפשר לך להתמודד עם כל משימה העומדת בפניך. המרחב הפנימי הנדיב שלו מצויד במאפיינים מתקדמים הדואגים לבטיחות ולקישוריות שלך, והקווים החיצוניים החטובים מעניקים הצהרה נועזת.
ה-XT5 הוא קרוסאובר מתקדם להפליא הן מבפנים והן מבחוץ, שתוכנן כדי לענות על הצרכים שלך, ויחד עם זאת לבטא את הסגנון המיוחד שלך.

החל מ -
339,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

לתיאום נסיעת מבחן: 3256*

או השאר פרטים

  • נושא:
  • שם:
  • *סוכנות מועדפת:
  • דואר אלקטרוני:
  • טלפון:  - 

עיצוב חוץ

מערכת תאורה חדשנית

הפנסים הקדמיים והאחוריים של ה-XT5 משלימים בצורה דרמטית את הקצוות החזקים של הרכב. כשהרכב שלך פונה, פנסי ה-LED הראשיים עם תאורת פנייה מאירים את כיוון הנסיעה שלך.

חישוקי 20 אינץ'

חישוקי 20 האינץ' בגרסת ה- Premium של ה-XT5 יוצרו בתהליך הטבעה חדשני החוסך במשקל ומגביר את החוזק.

המנוע
תיבת הילוכים

חלון שמש בגג UltraView

חלון השמש בגג UltraView מכסה את שתי שורות המושבים, ומאפשר לכל הנוסעים לראות את השמיים. וכשקרינת השמש חזקה מדי, הוילון החשמלי חוסם את קרני השמש ומסייע לשמור על קרירות בתא הנוסעים.

  • מבט מאחור

עיצוב פנים

מושבים אחוריים מתקפלים כלפי מטה באמצעות הפעלה מרחוק

ה-XT5 מסוגל להסיע 5 נוסעים, אבל כשאתה זקוק למרחב נוסף למטען, ניתן לקפל את המושבים האחוריים המפוצלים ביחס 40-20-40. ניתן לארגן את המושבים בשלוש צורות שונות בהתאם לגודל המטען שלך, ועדיין לאפשר מקום לנוסעים מאחור. ולקבלת גמישות אופטימאלית, ניתן לקפל את כל שלושת המושבים למצב שטוח לחלוטין כדי להכיל עד 1,784 ליטר של מטען.

מה שאתה צריך, היכן שאתה רוצה

ה-XT5 מעניק מרחב נוח לנוסעים ומרחב יעיל למטען. מרווח רגליים מתכוונן ליושבים מאחור תורם להנאה בנסיעות ארוכות, ומערכת ניהול מטען שומרת בבטחה על החפצים שלך. כיסים נדיבים מלפנים ומאחור מסייעים לך לארגן ולהסתיר את החפצים החשובים שלך. ועם אפשרות למיקום מטענים ארוכים מתחת לקונסולה המרכזית, הפריטים הנחוצים לך נמצאים תמיד בהישג ידך.

2013 Cadillac ATS featuring Bose Noise Cancelling Speakers
תצוגה עלית

מושב אחורי מתכוונן

שורת המושבים האחורית של ה-XT5 מכילה ביעילות הן נוסעים והן מטען. המושב האחורי המתכוונן לפנים ולאחור נע בקלות לפנים כדי להגדיל את אזור המטען, או לאחור מכדי להגדיל את מרווח הרגליים של הנוסעים. כל אחד מהמושבים ניתן גם להטיה, כך שכל מושב מעניק תחושה של המושב הטוב ביותר בעולם.

תצוגה עלית

טכנולוגיה

התמונה להמחשה בלבד.

ניהול אקטיבי של צריכת הדלק עם טכנולוגיית Stop/Start אוטומטית

כשתנאי הנהיגה דורשים כמות קטנה יותר של דלק, המערכת לניהול אקטיבי של צריכת הדלק מדוממת שניים מהצילינדרים של המנוע, לקבלת צריכת דלק אופטימאלית. כשהתנאים הופכים להיות מאתגרים יותר, המערכת מפעילה אותם מחדש כדי להעניק לך את הכוח הדרוש לך. כשרכב עומד בסיבובי סרק, טכנולוגיית Stop/Start מדוממת באופן אוטומטי את המנוע כדי לחסוך בדלק. כשאתה מוכן להאיץ שוב, המערכת מתניעה את המנוע באופן אוטומטי.

חישוקים

מערכת CUE של קאדילק עם טכנולוגיית שילוב טלפונים

מערכת CUE של קאדילק מספקת מערך שלם של אפשרויות מידע ובידור כמו אפשרות לשילוב טלפונים באמצעות Apple CarPlay ו-Android Auto.המערכת מאפשרת לך גישה לאנשי הקשר, המוזיקה והמידע שלך באמצעות מגע או החלקה על המסך. מערכת CUE של קאדילק, המופעלת באמצעות חיישני קרבה, מתעוררת לחיים כשידך מתקרבת למסך, ומפעילה פעימה כדי שתדע שהיא מגיבה לפקודות שלך. מאפייני מערכת CUE של קאדילק נגישים גם בקלות באמצעות טכנולוגיית הפעלה קולית ומתגים על גלגל ההגה, כך שאתה יכול להתמקד בדרך שלפניך.

החלפת הילוכים אלקטרונית מדויקת

ה-XT5 מצוידת בטכנולוגיית החלפת הילוכים אלקטרונית מדויקת, פיתוח של ידית ההילוכים המסורתית ההופך אותה לג'ויסטיק. היא מאפשרת לך לעבור ממצב חניה (P) למצב נסיעה (D) בתנועה מהירה אחת, לחוויית נהיגה ספורטיבית יותר.

מערכת CUE
החלפת הילוכים אלקטרונית מדויקת

ביצועים

ביצועים

בחירת מצבי נסיעה עם מערכת מתלים עם שיכוך בזמן אמיתי

מערכת מתלים עם שיכוך בזמן אמיתי מנטרת את ההפרעות מהכביש והרכב כדי להפחית את הרעידות ולשמור על נסיעה חלקה בכבישים משובשים. עם מערכת בחירת מצבי נסיעה אתה יכול לבחור אחת משלוש תחושות נהיגה ברורות: מצב תיור לנהיגה יומיומית, מצב שלג/AWD לנהיגה בטוחה בתנאי מזג אוויר קשים, ומצב ספורט לחוויית נהיגה מלהיבה במיוחד. בגרסת ה- Premium בלבד.

חישוקים

מנוע V6 3.6 ליטר עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים

מנוע V6 3.6 ליטר עם תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים מספק תאוצה נטולת מאמץ שמביאה אותך למהירות שיוט בצורה שקטה וחלקה, והתגובתיות להתנהגות הכביש מעניקה לך תחושה של שליטה מעולה.

פנסים

בטיחות

בטיחות

מערכת להפחתת סכנת הפגיעה בהולכי רגל

המערכת להפחתת פגיעה בהולכי רגל משתמשת במצלמה כדי לסרוק את הכביש שלפניך ולזהות הולכי רגל. אם המערכת מזהה הולך רגל, היא מפעילה התראה ומסוגלת להפעיל בלימה אוטומטית כדי למנוע התנגשות.

התראת שטחים מתים בצדדים

מערכת התראת שטחים מתים בצדדים (אופציונלי) מנטרת את השטחים המתים שלך. אם נמצא רכב בנתיב שאליו אתה מתכוון לעבור, נדלקת נורית במראת הצד כדי להזהיר אותך. המערכת גם מזהירה אותך כשרכב מתקרב במהירות גבוהה בשטח המת שלך, כדי לסייע לך למנוע התנגשות.

מערכת להפחתת סכנת הפגיעה בהולכי רגל
התראת שטחים מתים בצדדים

מערכת סיוע לשמירה על נתיב עם התראת סטייה מנתיב

מערכת סיוע לשמירה על נתיב, עוקבת אחרי סימוני הנתיבים ומזהה את גבולות הנתיב, ומסייעת לך לשמור על הרכב במרכז הנתיב. כמו כן מתריעה לך על סטייה לא מכוונת מהנתיב. אם הרכב מתחיל לסטות לנתיב אחר כשאינך מפעיל את מהבהבי הפנייה, המערכת, בשילוב עם מושב התראת הבטיחות (Safety Alert Seat), משדרת פעימות התראה באמצעות כרית המושב.

מערכת סיוע לשמירה על נתיב עם התראת סטייה מנתיב

XT5 - השלבים הבאים

XT5 - השלבים הבאים
החל מ -
339,673 ₪
המחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

דגמים נוספים:

Cadillac CTS Sport Wagon Exterior

ATS sedan

Cadillac ATS V

ATS-V

CTS

CTS

Cts-v

Cts-V

CT6

CT6

Powered by IDEV